Hikayemiz

Kurulduğumuz günden bu yana değerlerimizden hiçbir ödün vermeden dünya standartlarında bir mobilya markası olma yolundaki serüvenimize devam ediyoruz.

1988 senesinde ufak çaplı bir girişim olarak doğan ASLANLAR MOBİLYA markası, bugün mobilyacılık sektöründe tecrübesi ile ihtiyacınıza uygun, zevklerinizi ve yaşam tarzınızı yansıtan mobilyalar üreterek hayatınızın bir parçası olarak kalmayı hedefliyor.

Bu noktaya ulaşmak doğru stratejiler yaratma ve bu stratejilerin ışığında başarılı aksiyonları alabilmenin getirisidir. Yolculuğumuzda meydana getirdiklerimiz, bizi tercih eden evlerin değerini artırırken, eş zamanlı olarak zihinlerdeki ASLANLAR MOBİLYA algısına da katkıda bulunmuştur. Böylece her zaman ‘’en iyi’’yi sunmanın yükü omuzlarımıza yüklenmiştir.

Bu yükün bilincinde bir marka olarak müşterilerimize her alanda hizmet verebilmek için sektöründe lider olan BOSCH marka beyaz eşya ve küçük ev aletleriyle evinize kolaylıkları sunmayı hedef edinmiş olup Türkiye’nin en büyük BOSCH bayiliği ile bunu taçlandırmıştır.

Bu hedeflerin farkında olan ve arttırmak isteyen ASLANLAR MOBİLYA; ailesine CARİZMA MUTFAK & BANYO & KAPI markasını katarak siz değerli ve bilinçli müşterimize bünyemizde ki iç mimarlarımızın fikir ve katkılarıyla her türlü tarza uygun iç ve dış mekan tasarımları yaparak , bu tasarımları sıra dışı mobilya üretimleri ile süsleyerek, yaşam alanlarınızı keyifli vakit geçireceğiniz mekanlara dönüştürüyoruz.

Aslanlar Mobilya’nın marka bilincine, marka değerlerine katkıda bulunan herkese çok teşekkür eder, sevgi ve saygılarımızı sunarız.

ASLANLAR MOBİLYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 CARİZMA MUTFAK & BANYO & KAPI

(Bir Aslanlar mobilya Kuruluşudur.)