TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK BOSCH KONSEPT MAĞAZASI ASLANLAR BOSCH TURGUT ÖZAL BULVARINDA GÖRKEMLİ BİR AÇILIŞ TÖRENİ İLE HİZMET VERMEYE BAŞLADI.

30 yıldan bu yana beyaz eşya ve mobilya sektöründe faaliyet gösteren Aslanlar Mobilya, Türkiye’nin en büyük Bosch mağazasını Turgut Özal Bulvarı’nda açtı. Çok sayıda vatandaşın katıldığı mağazanın açılışını ise Bosch Türkiye İcra Kurulu Başkanı Roni Grunberg, Bosch Türkiye CEO’su İhsan Kara, Bosch Güney Anadolu Bölge Müdürü Uğur Eryılmaz ve Aslanlar Mobilya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Aslan yaptı.

Aslanlar Mobilya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Aslan, piyasanın durgun bir dönemde yatırım yapmanın bir fırsat olduğunu belirterek, Türkiye’nin en büyük Bosch mağazasını açmaktan gurur duyduğunu söyledi.

Aslan, 750 metrekarelik alanda 12 kişiyi istihdam ettiklerini belirterek, mağaza hakkında şu bilgileri aktardı:

“Farkımız, yerimizin çok ferah ve geniş olması ve müşterilerin her istediğini bulabilmesi. Burası konsept bir mağaza. Mutfak ve kafeterya türü bir tasarlama yaptık. Müşterilerimiz almak istediği ürünü önce burada deneyecek. Mutfakta, fırında test etme fırsatı bulacak. Pastasını, böreğini yapacak ve eğer beğenirse öyle satın alacak. Bu uygulamayı da Türkiye’de ilk kez mağazamızda biz yapıyoruz.” – ADANA